[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· dufinko369:
Náhodne vybratá fotka-dufinko369-vychod slnka na Zapadnymi Tatrami

Naposledy nahrali:
· ollab
· jomarko
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Kniha návštev

Spät na začiatokStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
poslal: kikinko20086. Októbra 2014., 19:54
dobrý večer, vedel by mi nikto pomôcť, ako má vyzerať formulár na žiadosť o prijatie do poľovníckeho združenia.
Za odpoveď vopred ďakujem

poslal: dasula1113. Februára 2014., 15:02
súrne potrebujem zohnať jazvečiu alebo medvediu masť, pomôže mi niekto dasula11@azet.sk

poslal: ritka305. Mája 2012., 09:30
Dobrý deň
prosím poraďte mi kde sa podrobne dočítam o volení členov výboru PZ, všetky právne predpisy, podrobnosti, o volebnom poriadku ďakujem

poslal: feronavara20. Marca 2012., 14:14
Dobrý deň, chcem sa opýtať prečo nik z funkcionárov SPZ nerieši otázky a pripomienky členov SPZ aj na tejto stránke. Jedná sa hlavne o to, ako to uvádza Judr Kovács , že veĺa ustanovení zákona o poľovníctve a aj samotné stanovy nie sú v súlade s ústavou SR. Bolo by možné vytvoriť fórum kde by vcholný predstavitelia SPZ a komory odpovedali na citlivé otázky členov a čakateľov SPZ ?

poslal: Taki
Žiadame ctených návštevníkov, aby poctili našu webovú stránku s tým, že svoje postrehy napíšu do knihy návštev.

Ďakujem.

Redaktor

poslal: frcko17. Februára 2011., 21:53
je tu niekto

poslal: frcko17. Februára 2011., 21:51
dobry večer všetkym

poslal: frcko17. Februára 2011., 21:49
:hotdog:

poslal: polacikivan3. Februára 2011., 16:28
Dobrý deň, pán redaktor dostanem aj odpoveď na môj príspevok, prečo nie je SPK schopná zabezpečiť doteraz testové otázky na skúšky polovníkov?
Alebo je to o ničom , len si píšte, súdruhovia si z toho nič nerobia .....

Ing. Poláčik Ivan

poslal: acanady1. Februára 2011., 10:28
Pozravujem všetkych milovnikov prirody,
volám sa Alexander Čanády som zoológom na Katedre zoológie Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach a potreboval by som pomôcť. Na katedre máme študenta, ktorý práve robí svoju diplomovu pracu so zameraním na morfometrický (kraniometria a somatometria) výskum vlka. Muzeálne zbierkové doklady sme už spracovali ale potrebujeme ešte akekoľvek biometrické údaje o vlkovi eurázijskom z územia Slovenska (najma východného). Rovnako aj možnosť spristupnenia lebečnej trofeje pre uskutočneie kraniometrickej analýzy. Ak by Ste vedeli nám vedeli poskytnúť akekoľvek údaje (lokalita, dátum, vek, pohlavie a základne somatometrické údaje) a umožniť nám kraniometrický výskum budeme Vám veľmi povďačný. Zostavám s priateľslým pozdravom želaním pekných zážitkov v prírode Alexander Čanády

PS: kontaktná adresa alexander.canady@upjs.sk

poslal: lubasaganova31. Januára 2011., 13:19
Neviem sa dostať k informáciam kedy budú skúšky duričov vie mi nieko pomôc?ĎAKUJEM

poslal: polacikivan13. Januára 2011., 19:30
Páči sa mi časť o dravcoch je velmi pekne spracovaná a hodná dobrej odmeny, prírodu si treba fakt chrániť a aby sme ju môhli chrániť musíme ju najskôr poznať. Ruku na srdce kolký poznáme dobre našich krásnych dravcov ??? Podľa tejto časti sa to dá krásne naučiť. Srdečne ďakujem všetkým ktorí sa o to akokolvek pričinili. Ďakujem tvorcom aj za ochranu prírody. Je to ovela krajšie spracované ako v mnohých drahých knihách.


staré indiánske príslovie hovorí -

" nedovolte aby vyhynuli zvieratá v prírode, lebo duch človeka zomrie od samoty "


S pozdravom a vďakou

Ing. poláčik Ivan

poslal: polacikivan13. Januára 2011., 19:14
Važení priatelia, dnes som zhrôzou zistil, že SPK nie je schopná od svojho vzniku vytvoriť skúšobné testy. Načo nám bola potom SPK alebo je keď platíme viac ako sme platili v SPZ a teraz za viac peňazí menej muziky. jak je to vôbec možné, veď nový kandidáti čakajú na skúšky, už rok aby môhli byť prijatý do združení , pretože väčšina polov. združení príjíma kandidátov za členov len raz do roka a to na výročnú schôdzu. Na čo je nám taká komora len platiť aplatiť a nič. To je asi lepšie zalobovať u poslancov NR a zrušiť celú drahú komoru a majetok rozdeliť medzi radových členov a nie potichu privatizovať majetok SPZ teda náš majetok . Som členom SPZ od r. 1981 s polovníkmi chodím a starám sa o zver od útleho veku / r. 1964 / ale toto som nikdy nezažil.Dlhé roky som robil ved. odboru PPaLH vždy sa podobné problémy rýchlo poriešili ale toto.....
Ak nebudú vypracované otázky do 31.01.2011 a nebudú zaslané na okresné rady tak budem nútený odovzdať nótu na Ministerstvo a požiadať parlamen o zmenu zákona. Nehovoriac že to už súvisí s porušovaním základných ľudských práv . To nepochopím veď je to chvílka práce na základe starých otázok vypracovať testy aspon dočasné..... to je toľko??????????? za čo Vás platíme????? Veď žijete z našich peňazí......... to si neuvedomujete???????

S pozdravom

Ing. Poláčik Ivan

poslal: polacikivan12. Januára 2011., 22:09
Dobrý večer prajem!

Na tomto vebe SPK je všeličo ale jednou zo základných vecí je aj kópia poistnej zmluvy, ktorou sme poistený a ako účastníci máme právo do nej nahliadnuť a mať aj kópiu, pýtam sa zodpovedných prečo to tak nie je, alebo ju nemôžem len nájsť? Veď je to velmi dôležitá vec.

Ďakujem

S pozdravom Poláčik Ivan

poslal: polacikivan12. Januára 2011., 22:01
Žiaľ s tým prikrmovaním len počas lovu je to pravda u mnohých polovníkov, ale sú aj taký čo nelovia a iba prikrmujú aj za vlastné čo je velmi pekné.

Poláčik Ivan

poslal: handina8. Januára 2011., 21:41
:):D:o:(;):-p8-):-P:-I8o;/:{:love:8-L:]:kiss::8::}:tel::s:x:hotdog:

poslal: bobor1420. Decembra 2010., 10:17
Hamba .
Krasnohorské Podhradie
Dobrý deň.. Tento môj názor o hospodárení v revíry Krásna Hôrka -Bučina v Krásnohorskom Podhradi , by som chcel vymeniť s ostatnými návštevníkmi. Ako to tam Funguje.? Združenie obhospodáruje cca 2400ha poľovnej plochy. V pláne chovu a lovu majú srnčiu, jelenie a diviačiu zver. Nakoľko funguje združenie už 20 rokov, v revíri sa vyskytuje aj dančia zver v hojnom počte. Pýtam sa Vás, prečo nieje v pláne chovu a lovu aj dančia zver? Odpoveď je jasná. Nemajú v sebe ani štipku dôstojnosti.Majú to na háku. O hospodárení za tie roky nemajú ani šajnu ako by to malo fungovať. Za uplinulí týžden zahinulo na ceste prvej triedy medzi mestom Rožňava a Krh. Podhradie minimálne 10 ks dančej zveri, 3 ks srnčej a aj jeleň 3 VT ( 16 torák) , škoda. Škoda pre združenie aj pre verejnosť. Po týchto incidentocho ich ani nenapadlo niečo proti tomu robyť. Prikrmovanie v čase núdzi , to asi ani nepoznajú. Mali by sa hambiť za také hospodárenie. Neviem ako by to robyli keby škody spôsobené lesnou zverov mali uhrádzať . Len tak ďalej páni poľovníci.

poslal: bojovnik77714. Septembra 2010., 23:08
ahojte, prosim Vas vedeli by ste mi poradit nad vyberom optiky na pusku Sauer 202 Highland? rozhodujem sa medzi Kahles CSX 1,5-6x42 alebo CSX 2,5-10x50. neviete ktora z tychto dvoch ma lepsiu svetelnost v sere?
:) :-p

poslal: palo754. Januára 2010., 13:37
rad by som vedel ako sa da objednat nova KNR co je v ponuke.

poslal: juraj195617. Augusta 2009., 21:06
Škoda,že sa nedajú posielať fotografie s väčším rozlíšením,len do 150kb:(

Spät na začiatokStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Nový príspevok - len pre registrovaných užívateľov, vstup tu, registrácia tuAll logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.070 sekund