[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· Wolf19:
Náhodne vybratá fotka-Wolf19-

Naposledy nahrali:
· ollab
· jomarko
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Redakcia: POĽOVNÍCKA FOTOGRAFIA 2008
Iné

  7. Septembra 2008 Čítať ďalej...   

Redakcia: Moderátori fóra
Redakcia


Vážení návštevníci Poľovníckej informačnej databázy!


Z dôvodu veľkého množstva nových príspevkov vo fóre PID a tiež zdvojovania tém sme sa rozhodli fórum sprehľadniť a zjednodušiť. Pritom sme zachovali všetky doteraz existujúce témy. Zároveň sme sa snažili vylepšiť aj jeho vizuálnu a estetickú stránku.  Či sa nám to podarilo, posúďte sami. Okrem webmastra PID sa o novú tvár fóra najviac pričinil Ľuboš DRÁBIK ml. (nick Baikal). S možnosťami nového fóra sa môžete zoznámiť v téme „Skúška pre začiatočníkov”. Táto téma zároveň slúži na to, aby ste si vyskúšali prácu s fórom a vyvarovali sa tak omylov. Hlavným moderátorom fóra je už spomenutý Ľuboš Drábik. Môžete ho kontaktovať na e-mailovej adrese drabik@polovnictvo.com alebo príspevkom do témy „Návrhy na zlepšenie stránky – správa pre administrátora”.
Za odbornú tému „Poľovnícka kynológia”, ktorú nájdete na hlavnej stránke pod názvom „Psy” prevzal zodpovednosť Jaro KUČÍK (nick Jaro). Svoje pripomienky alebo príspevky do uvedenej témy môžete posielať na jeho e-mailovú adresu jaro@polovnictvo.com. Želáme Vám veľa príjemných a hlavne užitočných chvíľ strávených s Poľovníckou informačnou databázou. 


Ľuboš DRÁBIK ml. – moderátor fóra


Volám sa Ľuboš Drábik ml., mám 33 rokov a bývam v obci Dolné Trhovište. K poľovníctvu ma priviedol môj otec. Skúšky z poľovníctva som úspešne zložil v roku 1996 a odvtedy som riadnym členom SPZ. Svoju poľovnícku prax som vykonával od roku 1996 v PZ Hrabina Dolné Trhovište, neskôr PS Hrabina Dolné Trhovište do roku 2005. Okrem poľovníctva svoj voľný čas venujem aj rybárčeniu. V ostatnom čase sa mojim koníčkom stáva fotografovanie prírody a zveri. Aktívne sa venujem tiež poľovníckemu strelectvu, kde sa pravidelne zúčastňujem majstrovstiev RgO Trnava v disciplíne MR 300. Zúčastňujem sa aj poľovníckych verejných streleckých pretekov v streľbe na asfaltové terče.
Jaro KUČÍK – redaktor sekcie „Psy”


Moje meno je Jaro Kučík, mám 34 rokov. Narodil som sa v Bratislave, kde dodnes bývam. Pochádzam z rodiny, kde je poľovníctvo dedené po generácie a preto som už od ranného veku nemal ďaleko k tejto peknej záľube. Poľovníkom som od roku 1999. Praktickému poľovníctvu sa venujem u mojich veľmi dobrých kamarátov. Mojim zamestnaním a zároveň aj koníčkom je poľovnícka kynológia. Bol som oslovený pánom Fridrichom Takácsom -redaktorom a majiteľom Poľovníckej informačnej databázy, či by som sa neujal témy poľovnícka kynológia. Súhlasil som a dúfam, že aj mojim pričinením sa ešte zvýši kvalita tejto najnavštevovanejšej webovej stránky venovanej poľovníctvu a prírode. 


 13. Februára 2008 Čítať ďalej...   

Redakcia: REGIONÁLNY SPRAVODAJ
Redakcia

 
Vážený návštevník

Poľovnícka informačná databáza nachádza čoraz väčší ohlas nielen v radoch poľovníckej verejnosti, ale aj u ostatných milovníkov prírody a voľne žijúcej zveri. Vytvára priestor pre komunikáciu a vzájomné spoznávanie, poskytuje aktuálne informácie a v neposlednej rade poskytuje priestor na pravdivú prezentáciu poľovníctva, ktoré je v mnohých prípadoch účelovo degradované a prezentované ako deštrukčná činnosť ohrozujúca prírodu a zver. Mnoho ľudí netuší, koľko práce v prospech zachovania tohto vzácneho dedičstva odvedú poľovníci, koľko námahy a obetavosti je za tým, aby sme na výrade mohli vzdať poslednú poctu ulovenej zveri. Poľovníctvo, toto krátke slovo obsahuje v sebe súhrn množstva činností, disciplín, zvykov a tradícií, zážitkov a skúseností. Nik z nás nemôže povedať, že vie o poľovníctve všetko. Preto je dôležité rozširovať si obzor, získavať tie správne návyky a prezentovať výsledky svojich snáh a skúseností aj pre poučenie iných.

  4. Februára 2006 Čítať ďalej...   

Redakcia: Lovu zdar
RedakciaC t e n ý    n á v š t e v n í k !Buďte vítaný na mojej web stránke. Pozdravujem Vás ako priateľa prírody, ako poľovníka a ako človeka ktorý sa iba zahráva myšlienkou stať sa poľovníkom. Poľovnícka informačná databáza na tejto stránke by chcela zahrnúť každú takú tému, ktorá sa zaoberá poľovníctvom, chovom, životným priestorom a ochranou divej zvery. Táto moja myšlienka vyviera zo snahy vyplniť jednu medzeru na slovenskom internete. Dúfam, že moje oslovenie nájde odozvu aj mimo poľovnícke obecenstvo t.j. vo verejnosti a v radoch priateľov prírody.

 30. Decembra 2004 Čítať ďalej...   · Zákl. charakteristika
· Poľovníctvo Lesov SR
· Poplatkový lov
· Ubytovanie a turistika
· Lesy SR – video
Kattints ide

· Bazár

· Chovné stanice
· Oprava zbraní
· Optika
· Organizárori poľovačiek
· Podložky pod trofeje
· Poľovnícke obchody
· Poľovnícke šperky
· Poľovnícke nože
· Poľovnícke združenia
· Preparátori· Otázky
· Právne prípady

Momentálne je online hostí a členov.

Si anonymný užívateľ. Zaregistrovať sa môžeš tu

Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte konto? Môžete si ho vytvoriť.

Tento blok zatiaľ nič neobsahuje.


Arniho stránka

jagdterrierclub

KLUB CHOVATEĽOV POĽOVNÝCH SLIEDIČOV

Strelecké podujatia

Orol skalný

Ochrana dravcov na slovensku

AB - Centrum -- poľovačky do celého sveta
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.144 sekund